KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13372445

nr 1337 2445

Carl Köhler

(1919-2006), Sverige

Oljemålning, Modell. Signerad. Olja på duk, 73x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:46:55

8/7 16:54:15 1      Vinnande bud

Carl Köhler

Läs mer om Carl Köhler